Súťažte s terapiou svetlom Bioptron a vyhrajte lístky na MS v hokeji 2017!

 

SÚŤAŽ PREBIEHLA V TERMÍNE 6. – 25. APRÍLA 2017

Súťažiť môžete o tieto ceny:

 1. cena: 2x lístok na zápas Rusko x Slovenská republika (Lanxess Arena – Kolín)
 2. cena: 2x lístok na zápas Rusko x Slovenská republika (Lanxess Arena – Kolín)
 3. cena: 2x lístok na zápas Rusko x Slovenská republika (Lanxess Arena – Kolín)
 4. cena: 2x lístok na zápas Rusko x Slovenská republika (Lanxess Arena – Kolín)
 5. cena: 2x lístok na zápas Rusko x Slovenská republika (Lanxess Arena – Kolín)

 

Terapia svetlom Bioptron – klinicky testované švajčiarske prístroje určené na hojenie rán, úľavu od bolesti, kožné problémy a posilnenie imunitného systému.

Terapia svetlom je moderná liečebná metóda, ktorá využíva najprirodzenejší zdroj energie – svetlo. Svetlo, ktoré vydávajú prístroje Bioptron, je polarizované, polychromatické (t. j. obsahuje len viditeľné a infračervené žiarenie bez škodlivých UV lúčov) a pôsobí na konkrétnu oblasť rovnomernou a nemennou intenzitou. Všetky tieto vlastnosti majú za následok výrazný biostimulačný efekt na ľudský organizmus. Prístroje Bioptron sa vyrábajú v spoločnosti BIOPTRON AG vo Švajčiarsku.

Bioptron je klinicky testovaný a certifikovaný prístroj terapie svetlom, ktorý podľa nezávislých klinických výskumov urýchľuje hojenie a regeneráciu, harmonizuje metabolické procesy, stimuluje imunitný systém, zlepšuje tvorbu kolagénu a kvalitu pokožky, poskytuje úľavu od bolesti alebo zmierňuje jej intenzitu, a to bez vedľajších účinkov. Terapia svetlom Bioptron je tiež ideálnym prostriedkom proti sezónnej afektívnej poruche (SAD) tzv. zimnej depresii.

BIOPTRON pomáha na:

 •  kožné afekcie – vredy predkolenia, dekubity (preležaniny), pooperačné jazvy, akné, opary (herpes simplex a herpes zoster),
 • ochorenia pohybového aparátu – bolesti chrbta a kĺbov, chrbtice, artritída, epikondylitída (tenisový lakeť),
 • gynekológia a pôrodníctvo – strie v období tehotenstva, jazvy po epiziotómii, prasklinky prsných bradaviek, zápaly prsníkov, jazvy po cisárskom reze,
 • detské kožné ochorenia, atopický ekzém, zápaly horných dýchacích ciest, alergické problémy s dýchaním alebo neurologické ochorenia a ochorenia.svalov a kostí v detskom veku
 • použitie vhodné pre novorodencov trpiacich kožnými problémami, zápalom žíl, preležaninami alebo zapareninami

V ponuke sú 3 varianty – veľkosti prístroja Bioptron: Bioptron MedAll, Bioptron Pro 1 a Bioptron B2. Jednotlivé modely prístroja BIOPTRON sa líšia iba veľkosťou ošetrovanej plochy a dizajnom – svetlo, ktoré tieto prístroje vydávajú, má rovnaké fyzikálne vlastnosti a teda aj rovnaké liečebné účinky.

Prístroje Bioptron využívajú aj lekári, zdravotnícke zariadenia, kúpele a rôzne organizácie na celom Slovensku, napríklad Nemocnica akademika Ladislava Dérera Bratislava, Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava, Fakultná nemocnica Nitra, Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice, Nadácia Detského kardiocentra, Domov sociálnych služieb pre deti a dospelých Sibírka Bratislava a mnohé iné.

„V nemocniciach prakticky neexistuje oddelenie či ambulancia, kde by terapia svetlom BIOPTRON nenašla svoje uplatnenie.” MUDr. Miroslav Gašpar – špecialista na fyziatriu, balneológiu a liečebnú rehabilitáciu. VIAC OD ODBORNÍKOV ČÍTAJTE TU.

Na prístroje Bioptron nedajú dopustiť ani športovci a známe osobnosti. „Bioptron je môj osobný domáci lekár, o ktorého sa nerada delím. Rozhodne ho odporúčam všetkým, je to skvelá vec, ktorá pomôže pri liečbe mnohých ťažkostí, „chváli terapiu svetlom jachtárka a strieborná olympijská medailistka z Atén 2004 Lenka Vydra Šmídová. Prístroj Bioptron MedAll využíva doma aj moderátorka Televíznych novín TV Nova a čerstvá maminka Renáta Czadernová. VIAC OD ZÁKAZNÍKOV ČÍTAJTE TU.

2 thoughts on “Súťažte s terapiou svetlom Bioptron a vyhrajte lístky na MS v hokeji 2017!

 1. Výsledky sú výborné, zvlášť v hojení kožných afekcií. Urýchlujú hojenie aj veľkých pooperačný h jaziev

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *