Čo mi do života vniesla terapia svetlom?

Rozhovor s obľúbenou moderátorkou a modelkou Renátou Czadernovou.

Zdravie hrá v živote každého človeka dôležitú úlohu. Čo konkrétne znamená zdravie a zdravý životný štýl pre vás?

Okrem zdravého jedla je to určite tiež pohyb. Veľmi rada športujem, či už ide o posilňovanie alebo napríklad bedminton. Navyše je pre mňa dôležité starať sa nielen o telo, ale aj o pokožku. Chystám sa teraz vyskúšať Oxy sprej, ktorý má v ponuke Zepter. Verím, že potom budem vyzerať stále sviežo.

Pohyb so sebou môže prinášať aj zdravotné ťažkosti, je pre vás aktuálna téma terapie svetlom?

Určite. Vďaka Bioptron sa oveľa rýchlejšie hoja akékoľvek rany. Kamarátka ho využila na jazvu po úraze a výsledky boli už asi po mesiaci zjavné. Veľmi dobrá a účinná je terapia svetlom vraj aj na akné a na jazvy, ktoré po nich veľmi často zostávajú. Osobne som sa zoznámila s bioptronovou lampou už v detstve, kedy som často trpela na opary a toto liečivé svetlo mi vždy dokázalo pomôcť.

S ktorými ďalšími zdravotnými ťažkosťami vám a vašim najbližším pomáha lampa Bioptron?

Tých výhod je veľa a nedá sa ich asi všetky vymenovať. Navyše máme každý problémy s niečím iným. Určite by som odporučila Bioptron vyskúšať, nech vás trápi čokoľvek, rozhodne vám nemôže uškodiť.

Odporučili by ste prístroj Bioptron od spoločnosti Zepter aj ostatným?

Vzhľadom na to, že z vlastnej skúsenosti viem, že prístroj Bioptron naozaj pomáha a nejde len o reklamný trik, tak určite áno. Na väčšie rany by som sa potom nebránila použiť väčší prístroj.

 

 

One thought on “Čo mi do života vniesla terapia svetlom?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *