Profesionálna analýza pleti odporučí kozmetiku na mieru priamo pre Vašu pleť

 

Šárka Ullrichová, úspešná česká herečka známa napr. zo seriálu Ulice TV NOVA, vyskúšala kozmetiku Swisso Logical. Čo si o nej myslí a ako sa k nej dostala? Prečítajte si všetko v rozhovore nižšie.

Spoločnosť Zepter má nielen kvalitné výrobky pre zdravie, ale aj luxusnú kozmetiku.

Ako ste sa dozvedela o kozmetike Zepter?

Od kamarátky som dostala DARČEKOVÝ POUKAZ na podrobnú analýzu pleti od spoločnosti Zepter. Bola som preto milo prekvapená, že spoločnosť Zepter ponúka nielen veľa výrobkov pre zdravé varenie a čistý domov, ale tiež, že do svojho portfólia zahŕňa kozmetické výrobky. Ešte pred analýzou pleti sa ma veľmi milo ujala Brand riaditeľka Cosmetics and Luxury, pani Hana Pospíšilová, ktorá mi okrem iného oznámila, že kozmetické produkty Zepter tento rok oslávia 20. výročie pôsobenia v ČR.

Odporúčam túto analýzu pleti navštíviť, pretože všetky výrobky prekonali moje očakávania.

Ako celá procedúra prebiehala?

Po výbornej káve som sa odobrala do útulnej miestnosti na analýzu pleti, ktorá trvala zhruba 40 min. Dozvedela som sa veľa zaujímavých informácií a na základe podrobných výsledkov analýzy mi bola odporučená komplexná kozmetická starostlivosť radu Swisso Logical.

Aké sú Vaše skúsenosti po viac ako mesiaci používania?

Všetky produkty, ktoré momentálne používam sú veľmi príjemné, neobsahujú žiadne parabény a sú hypoalergénne. Najviac som si obľúbila Hydroliftingové sérum s čistou kyselinou hyalurónovou, ktoré moju pleť pekne „nafukuje“, hydratuje a rozjasňuje. Super sú tiež Multiregeneračný a Očný krém, ktoré zároveň vyživujú, regenerujú a tým spomaľujú to nepríjemné starnutie pleti, ktoré žiadna žena vrátane mňa nechce vidieť.

Ak budete chcieť stráviť príjemnú chvíľku a urobiť niečo pre svoju pleť, tak odporúčam túto analýzu pleti navštíviť, pretože všetky výrobky prekonali moje očakávania.

Rozhovor spoločnosti Zepter International poskytla Šárka Ullrichová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *