Práca v Zepteri je školou života

 

 

Prečítajte si rozhovor s pánom Ondrejom Ileninom, ktorý je nielen úspešným manažérom, ale i nadšeným včelárom! Aké veci mu robia radosť?

Ako dlho pracujete v spoločnosti ZEPTER SLOVAKIA?

V spoločnosti pracujem skoro od začiatku. Od roku 1993 s prestávkou pre určité ťažkosti. Napr. sťažené manažérske podmienky. Znovu som začal v roku 2011.

Na akej pozícii ste začínali?

Začínal som ako reprezentant a odišiel som ako senior manažér. Teraz som manažér.

Aké boli vaše predchádzajúce pracovné skúsenosti?

Moje predchádzajúce skúsenosti v ZEPTERI  boli nad očakávanie. A nielen moje ale u všetkých, s ktorými som spolupracoval. Práca v ZEPTERI je školou života. Každý sa úspešne uplatňuje aj v iných oblastiach práce a života. ZEPTER má perfektne prepracovaný marketing, filozofiu aj psychológiu. Nehovoriac o kvalitných a profesionálnych výrobkoch.

Čo by ste v spoločnosti ZEPTER chceli dosiahnuť  a aké sú vaše plány do budúcna?

V mojom veku sa plány pomaly napĺňajú. No v čo najväčšej miere by som sa chcel pričiniť o to, aby všetky výrobky firmy ZEPTER, ktoré posilňujú zdravie a krásu poznalo a v maximálnej spokojnosti využívalo čo najviac zákazníkov. Samozrejme pričinením profesionálnych reprezentantov spoločnosti ZEPTER.

Čomu sa venujete vo svojom voľnom čase? Máte koníčky a záujmy, ktoré vám robia radosť?

Je ich viacej. Ale medzi tie najobľúbenejšie koníčky a záujmy patrí hubárčenie od skorej jari až do zimy. Zber najznámejších liečivých bylín, pozorovanie charakterových vlastností ľudí. Vo voľnom čase sa najviac venujem včelárstvu. Mám kočovný voz od roku 1984. Ku včeláreniu som privoňal v mladosti už ako študent VŠ – popri otcovi. Venovať sa včelám je úžasná vec. Učia vás usilovnosti, pracovitosti, disciplíne, poriadku, obetavosti a obrane svojej včelej niekoľkotisícovej rodiny. Tiež všetky včelie produkty – med, peľ, propolis a materská kašička  sú stáročiami overené a osvedčené lieky pre všetkých ľudí. Veď už v Biblii – v Starom zákone čítame, že keď Izraelský vyzvedači boli preskúmať zasľúbenú zem – Kanaán- s veľkou radosťou oznamovali, že zasľúbená krajina, ktorú majú zaujať oplýva medom a mliekom. Koniec koncov bez opeľovacej činnosti včiel by musela zaniknúť celá naša civilizácia.

 

Rozhovor spoločnosti Zepter Slovakia poskytol Mgr. Ondrej Ilenin.

 

Vyskúšajte tento jednoduchý a výborný recept z červenej repy a medu:

Suroviny:

4 menšie kusy červenej repy

2 lyžičky balzamikového octu

2 – 3 lyžice medu

olivový olej

1 balenie balkánskeho syra

Postup:

Červenú repu očistíme, umyjeme, nakrájame na štvrtiny až šestiny a vložíme do nízkej nádoby Zepter. Repu podlejeme 3 lyžicami vody a 2 lyžičkami balzamikového octu a dusíme do zmäknutia. Keď je repa mäkká, pridáme 2 – 3 lyžice medu, niekoľko lyžíc olivového oleja, premiešane a pod pokrievkou dusíme ešte cca 5 minút na miernom zdroji ohrevu. Následne na repu rozdrobíme balkánsky syr, prikryjeme pokrievkou a 2 – 3 minúty necháme dôjsť. Kto má rád, môže pokrm zapiecť na grile.

 

2 thoughts on “Práca v Zepteri je školou života

  1. Biblia je písmo sveté.Dáva nám smer života.Sme darom prírody.Dar prírody nie je lacným darom.Filozófia Zepteru je smerodatnou úlohou nášho živobitia.Ked pochopíme, že naše zdravie aké je vzácne, potom si ju začíname vážit.Tu sú nám ozajstným príkladom včeličky.Vtomto sú nám nápomocný práve Zepter produkty.

  2. Vyborny recept ibaze med by sa nemal varit pretoze varenim sa stava toxicky. Cvikla by takisto mohla byt surova…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *